ART

czwartek, 3 lipca 2014

Kaktus w kolanie

    Weno proszę Cię wróć...
    Bardzo mnie to rozśmieszyło. Tak samo jak fakt, że kaktus wbił mi się w kolano :)
Autor: Marie o 13:57 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

wtorek, 1 lipca 2014

Prawa jazda


Autor: Marie o 15:19 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Archiwum bloga

  • ▼  2014 (11)
    • ▼  lipca (2)
      • Kaktus w kolanie
      • Prawa jazda
    • ►  czerwca (5)
    • ►  maja (3)
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2013 (23)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  listopada (4)
    • ►  października (3)
    • ►  września (5)
    • ►  sierpnia (3)
    • ►  lipca (7)

O mnie

Marie
Szukam w życiu czegoś na pewno. Czystego, pięknego "to to!" Blog napewnototo - to na pewno to.
Wyświetl mój pełny profil

Klik

  • Mapache Salado
  • Booooooom
  • FFFFound
  • Culture
  • Magazyn
  • Wildfox
Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.