ART
czwartek, 3 lipca 2014
Kaktus w kolanie
Weno proszę Cię wróć...
Bardzo mnie to rozśmieszyło. Tak samo jak fakt, że kaktus wbił mi się w kolano :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz