czwartek, 3 lipca 2014

Kaktus w kolanie

    Weno proszę Cię wróć...
    Bardzo mnie to rozśmieszyło. Tak samo jak fakt, że kaktus wbił mi się w kolano :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz