Sumienie – masz to w sobie (albo nie?). Wbudowane zostało w Twój umysł, czy tego chcesz czy nie. Sumienie mogą być każące, męczące. Mogą ci robić wyrzuty.
Zastanawiam się czy podczas każdej pracy pisanej na języku polskim mój mózg paruje wysoko nad sufit.
A tymczasem zażyłam leków z Apteki. Trochę gazu rozweselającego. Piosenka o kupie - czyli mojej wysokiej klasy poczucie humoru. To w każdym bądź razie lepsze od Hardkor disco dziwko..
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz