czwartek, 26 czerwca 2014

Pana Żuliana pod sklepem

11:49

Moje serce podbiła piosenka z "dupą" w tytule. To już kolejna taka.

UWIELBIAM WAKACJE. Mogę robić wszystko na co mam ochotę. Jeść owsiankę w łóżku, tańczyć w bieliźnie po pokoju, tworzyć dziwne, różne rzeczy, rysować tyle twarzy, ile zapragnę, czytać dziwne rzeczy, być z daleka od historii, mieć przy sobie historię sztuki, słuchać fajnych piosenek o dupach, oglądać Człowieka Finna i Psa Jake'a odcinek za odcinkiem. !!! Znów trzy wykrzykniki, które wyrażają tyle (tym razem) pozytywnych emocji.

Śnił mi się dzisiaj instruktor prawa jazdy, kokainista, który prześwietlał twarze swoich uczniów i znajdował na ich twarzach  sypką kokainę.

Do takich snów w czasie wakacji również mam prawo!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz