czwartek, 26 czerwca 2014

Paulo Sroejlo

Wszystkie plany są do dupy.
"Niczego się nie spodziewaj, a nigdy się nie zawiedziesz."
Niczego nie planuj.
O niczym nie marz.
Wracamy do punktu wyjścia...




Miesiąc w Paryżu?




Chyba w dupie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz